گالری نقاشی های کودکان

نقاشی ها را به این آدرس ایمیل بقرستید: [email protected]  

نقاشی  بیتا  ۴ ساله از اصفهان

از اینکه این اثر هنری بی نظیرتو برام فرستادی خیلی ممنونم.

نقاشی های کیارش ۵ ساله از مشهد مقدس

دوست خوبم از اینکه نقاشی های قشنگتو برای من فرستادی ممنونم.

من باز هم منتظر نقاشی های تو هستم .

 وای کیارش جونم اینبار با شاهکارات کلی منو به وجد آوردی.چه تخته ی قشنگی داری.

ببینم می تونی یه نقاشی از خودت برای من بفرستی؟

نقاشی های شروین نیکدل ۸ ساله فرزند گیلان ساکن اصفهان

شروین عزیزم چه نقاشی های هنرمندانه ای کشیدی.معلومه که دریا رو خیلی دوست داری نه؟نقاشی طبیعتت هم خیلی

شاد و زنده است.درخت و گلی که کشیدی چه ریشه های عمیقی دارن و چه چمن خوش رنگی.عالیه. ممنونم که برام نقاشی فزستادی.

من باز هم منتظرم که نقاشی های زیبا تو برام بفزستی.

شروین عزیزم اینبار هم با این شاهکارات منو خیلی خیلی خوشحال کردی. عالیه که انقدر خوب از رنگ ها استفاده می کنی و نشون می ده که

خیلی هم با دقت به اطرافت نگاه می کنی .من مطمئنم که تو یه روز نقاش بزرگی می شی.

شروین عزیزم  تو هر بار با فرستادن آثار جدیدت بیشتر منو ذوق زده می کنی .ازت ممنونم.

شروین عزیزم،شروین مهربونم،مهندس کوچولو یا بهتر بگم نقاش بزرگ از آثار ارزشمند و فوق العاده ات بی نهایت ممنونم اصلا نمی تونم برات توضیح بدم که چقدر خوشحالم کردی مخصوصا با این نقاشی آخرت که مامانت نوشته بود برای من کشیدی.می دونی این نقاشی ارزشمندتو زدم به دیوار اتاق کارم؟…همیشه همینطور خوب و با دقت به اطرافت نگاه کن و با همین روش ای که داری با ظرافت نقاشی کن.ازت ممنونم و باز هم منتظر آثار عالیه تو دوست خوبم هستم.

محمد علی چوهدری

متولد بیست و پنج اسفند ۸۵

محمد علی عزیزم،ممنونم که این نقاشی های با ارزشتو برای من فرستادی تا من هم از دیدنشون لذت ببرم.مامانت گفته که نقاشی رو خیلی دوست داری.منم نقاشی رو خیلی دوست دارم علاوه بر اون شما دوستای کوچولو رو هم خیلی خیلی دوست دارم.جای خوشحالیه که یه نقاش کوچولوی دیگه هم به جمع ما اضافه شده.

ورودت رو به جمع مون خوش آمد می گم و آثار هنری تو تحسین می کنم.این دلقک خیلی کلاه خوشگلی داره.لباس هاشم خیلی خیلی با ظرافت و دقت کشیده شده.آفرین به اینهمه توجه و دقت…یادت باشه که من همچنان منتظرم که نقاشی ها تو برام بفرستی.

محمد علی عزیزم ممنونم که این آثار پر از احساستو برام می فرستی.نقاشی ایندفعه هم مثل قبلی ها بی نظیر شده.چه شیر خوش اخلاقی کشیدی!اون آقا چه قوی بوده که تونسته این شیر رو شکار کنه.چه کمان خوش دستی برای این شکارچی کشیدی.انتخاب رنگ هات حرف نداره.خیلی خوشحالم که می بینم نقاشی هات روز به روز پخته تر می شن.مطمئن هستم که تو یک روز نقاش بزرگی می شی.من باز هم منتظر کارهای با ارزش تو دوست خوبم هستم.

محمدعلی عزیزم خوشحالم که از جایزه ات خوشت اومده.از این نقاشی های پر احساست ممنونم.

محمدعلی عزیز از اینکه این نقاشی دوست داشتنی رو برای من فرستادی ممنونم.

محمدعلی عزیز کارهای جدیدت به دستم رسید.سبک خلاقی رو دنبال می کنی و من بسیار از این جهت خوشحالم.برات آرزوی موفقیت و شادی دارم  و امیدوارم روزی شاهد شاهکار های هنری تو به عنوان یک نقاش بزرگ باشم.

 

محمدعلی عزیزم تو هر بار با ارسال نقاشی های جدیدت منو شگفت زده می کنی.این عالیه…پیشرفتت فابل تحسینه…احساس درون نقاشی هات خیلی خیلی آدمو تحت تاثیر قرار می ده.

برات آرزوی موفقیت می کنم و منتظرم تا مثل همیشه در آثار جدیدت چیزهای جدید تری ببینم.

نقاشی های رادوین سه و نیم ساله

رادوین عزیزم ممنونم که این آثار با ارزشو برام فرستادی .با دیدنشون خیلی خیلی خوشحال شدم.خلاقیتت واقعا قابل تحسینه.با وجود کوچولو بودنت خیلی تمیز و با دقت کار می کنی.من اطمیتان دارم یه روزی نقاش بزرگی می شی.من باز هم منتظر نقاشی های تو دوست خوبم هستم.

نقاشی های اشکان مرتضوی

دو و نیم ساله از مشهد

اشکان عزیزم از نقاشی هایی که برام فرستادی خیلی خیلی ممنونم.نمی دونی چقدر دوستشون دارم.عجب خورشید درخشانی کشیدی .چه کوه های بلندی .برای کوه نوردی عالیه نه؟

این چمن های سبزتم که نگو …آدم دوست داره روشون دست بکشه.راستی از سیب سرخی که کشیدی معلومه خیلی هم خوش مزه است.اینطور نیست؟ من بازم منتظرم که برام نقاشی های  بفرستی.راستی تا حالا با گواش نقاشی کردی؟خیلی کیف داره…

  اشکان عزیزم از نقاشی هات ممنونم.بسیار لذت بردم.پیشرفتت در این مدت کم خیلی زیاد بوده و این جای تحسین داره.آفرین که با دقت و ظرافت کار کردی.من باز هم منتظر نقاشی های تو دوست خوبم هستم.موفق باشی.

اشکان عزیز خوشحالم که انقدر از تعطیلات عید امسال لذت بردی ،که حاصلش این نقاشی زیبا و ارزشمند شده.من باز هم منتظر نقاشی های زیبای تو هستم.

اشکان عزیزم خیلی خوشحالم که بعد از مدتی طولانی باز هم برای من نقاشی ارسال کردی.پیشرفتت قابل تقدیره.در نقاشی اول ظرافت،تمیزی و انتخاب صحیح رنگ ها منو شگفت زده کرد.در نقاشی دوم فکر می کردم برای کشیدن طرح از مامان مهربونت کمک گرفتی و رنگ آمیزی هنر دستای کوچولوی خودته اما با صحبت هایی که با مامانت داشتم در کمال تعجب متوجه شدم که طراحی کار خودت بوده و این موضوع واقعا عجیب و فوق العاده است.پیشرفتت رو تحسین می کنم.امیدوارم در آینده شاهد پیشرفت های بیشتر تو دوست عزیزم باشم.

اشکان عزیز از پیشرفتت قابل تقدیره و من از این جهت ،بسیارخوشحالم.از تمام آثارت به ویژه این کلاژ زیبا لذت بردم.

ممنونم که با ارسال نقاشی های ارزشمندت ما رو شاد می کنی.

ashkan00

DSC_0162-1

سید مانی مرجان زاده

دو و نیم ساله

مانی عزیز از اینکه نقاشی های با ارزش خودت رو برام ارسال کردی ممنونم.ورودت رو به جمع نقاش های کوچولوی ninipaintتبریک می گم.من در بین نقاشی های تو پسر کوچولوی شاد و خلاق ای رو می بینم که قطعا با تلاش می تونه یه روز آدم بزرگی بشه.باز هم با آثار هنرمندانه و با احساست منو خوشحال کن.

نقاشی های متین دو و نیم ساله

متین عزیزم ممنونم از این آثار هنری ارزشمند که برای ما ارسال کردی.باور کن که خیلی خیلی خوشحالمون کرد.ما منتظریم تا باز هم شاهد نقاشی های بی نظیر تو دوست گلمون باشیم.

مهدیه جهانبخش ۶ ساله از قائم شهر

مهدیه ی عزیز ممنونیم که این شاهکار هنری رو برای ما ارسال کردی.دقت دید و ظرافت نقاشی ات، بیانگر هوش سرشار و هنرمندانه ی توست.امیدواریم به زودی نقاشی های بیشتری برای ما ارسال کنی.

 پاشا مهرآوران ۵ سال و یک ماهه

 

پاشای عزیزممنون از نقاشی های زیبایی که برامون فرستادی. نحوه ی رنگ آمیزی و ظرافت نقاشی هات قابل تحسینه.امیدواریم شاهد نقاشی های بیشتری از تو دوست عزیز باشیم.

نیکتا سمیع شوشتری ۷ ساله از اهواز

نیکتای عزیز ممنونم از این نقاشی های زیبا و ارزشمند. رنگ آمیزی زیبا و شاد نقاشی هات و البته دقت به جزئیاتت رو تحسین می کنم و منتظرم تا باز هم شاهد نقاشی های تو دوست عزیز باشم.

هلنا فاضلی-سه سال و چهار ماهه

  هلنای عزیزم با اون چشمای قشنگ و کنجکاو،بی نهایت به نقاشی هات عشق می ورزم و ازت ممنونم که منو در این همه زیبایی شریک کردی.حتما نقاشی هایی رو که در سایت آموزش داده شده و تو دوست خوبم با اون دست های کوچیک و قشنگت دنبال کردی،به پست های آموزش داده شده اضافه می کنم.امیدوارم که باز هم شاهد شاهکار های هنری پر احساست باشم.

نقاشی های رزا رضوی نژاد

۵ ساله از تبریز

رزای عزیزم،ممنونم برای ارسال این نقاشی های با ارزش.ظرافت و رنگ آمیزی دقیق نقاشی هات فوق العاده است و این عالیه که انقدر با دقت جزئیات رو نقاشی می کنی.امیدوارم باز هم با ارسال نقاشی هات منو شاد کنی.

دوست عزیزم از سری دوم نقاشی هات هم بسیار لذت بردم.باز هم ظرافت و دقتت رو تحسین می کنم.در ضمن نقاشی های آبرنگت هم بسیار شاد،ظریف و با دقت رسم شده.فقط اینبار کمی قلم مو رو بیشتر توی آب بزن و خودت تفاوت رو احساس کن.امیدوارم باز هم نقاشی های ارزشمندت رو برام ارسال کنی. 

نقاشی های کیمیا  امیرببک

۱۱ ساله از کرج

کیمیای عزیزم،ممنونم برای اینکه نقاشی های زیبا تو برای من ارسال کردی.بسیار زیبا بود و بسیار لذت بردم.نقاشی با مداد رنگی و آبرنگت بسیار عالیه.هم رنگ آمیزی زیبایی دارن و هم طراحی با ظرافت و با دقتی.امیدوارم که حتما بخش نقاشی با آبرنگ و بخش طراحی رو که به زودی قراره به سایت اضافه  بشه مطالعه کنی.به امید اینکه نقاشی های بیشتری از تو دوست عزیز دریافت کنیم.موفق باشی.

نقاشی های امیر رضا

۷ ساله از رشت

امیررضای عزیز،از نقاشی های ارزشمندی که برای من ارسال کردی بسیار لذت بردم و ممنونم.خیلی خوشحالم که می بینم از تمام فضای صفحه برای نقاشی استفاده کردی که نشون دهنده ی اعتماد به نفس بسیار عالیه تو دوست خوبمه.از اینکه می بینم با ظرافت نور ها رو با سایه های تیره و روشن مشخص کردی بسیار لذت بردم.

امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت های تو دوست خوب باشم و روزی برسه که با کارت نمایشگاه نقاشیت ما رو دعوت کنی تا از کارهای زیبات دیدن کنیم.منتظر نقاشی های تو هستم.

نقاشی های علیرضا ضامن

 

علیرضای عزیز، از ارسال نقاشی های ارزشمندت ممنونم.

خدا می دونه که چقدر از دیدن نقاشی  خوشحال شدم . از اینکه می بینم آموزش های سایت با دستای کوچک و هنرمند  تو چقدر قشنگتر نقاشی شده به همه ی شما دوستان گلم می بالم.این نقاشی را به هر دو پست آموزش انگری بردز کارتونی و گوسفند کارتونی اضافه خواهم کرد.

منتظر نقاشی های بیشتر علیرضای عزیزم هستم.

نقاشی جدید علیرضا با عنوان عاشورا

نقاشی مهسا گلچین

مهسای خوشگلم از نقاشی ارزشمندت ممنونم.این نقاشی زیبا با این ظرافت و رنگ آمیزی تمیز و با سلیقه منو برد به زمان کودکیم .من عاشق کارتون لاک پشت های نینجا بودم.

دقت ، ظرافت و انتخاب رنگت رو تحسین می کنم و برای تو دوست خوشگل و هنرمندم بهترین ها رو آرزومندم.منتظر نقاشی های بیشتری هستم.

نقاشی یاسمن وظیفه دان

یاسمن خانوم هنرمند با این عکس خوشگل،از نقاشی پر طراوتت ممنونم.توی این روزای پاییزی واقعا این نقاشی رنگارنگ و جذاب مثل یه روز بهاری به من انرژی داد.

خورشید خانوم خندون نقاشی تو نه تنها با لبخندش به اون پرنده ی ظریفی که خلق کردی گرمی داده ، بلکه ناخودآگاه لبخند رو مهمون صورت من هم کرده.

از نقاشی سرشار از انرژیت ممنونم.منتظر کارهای بیشتر تو دوست عزیزم هستم.

نقاشی های روژین لرنژاد

از همدان

rojin0.

111

Rojin.1

Rojin.2

Rojin.3

Rojin.4

rojin-1

rojin-2

rojin-3

روژین خانوم خوشگل و عزیز ، برای ارسال آثار ارزشمندت ممنونم.

می تونم به راحتی با دیدن نقاشی های رنگارنگت،روژین شاد و پر انرژی ای رو تصویر کنم که با دستان هنر مندش در حال خلق یک رویای حقیقیه.اگر دروغ نگویم با دیدن نقاشی هایت به دنیای پاک ، رنگی و صادقانه ات غبطه خوردم.

ظرافت،دقت و حسن انتخابت در تطبیق موضوع با نقاشی قابل تقدیره.من ایمان دارم که وقتی یکی از ما آدم بزرگ ها شدی با دیدن این نقاشی ها لذتی به مراتب بالاتر از لذت شیرین هم اکنون من خواهی داشت چرا که خالق این دنیای خیالی فقط خودت هستی.امیدوارم باز هم با ارسال نقاشی هایت،مرا شریک دنیای رنگارنگت کنی.

rojin4.

rojin2.

rojin1.

r0jin3.

روژین عزیزم ،

هر بار بدون اغراق با دیدن نقاشی های جدید تو دوست هنرمند لبریز از لذت می شم و در دل خلاقیتت رو ستایش می کنم.

امیدوارم این شور و نشاط امروزت که برای همیشه با این نقاشی های ثبت شده باقی می مونه ، دل کوچکت رو بهاری نگه داره.

نقاشی های محراب محمدی القار

چهارو نیم ساله از بیرجند
Mehrab
2mehrab
1mehrab
آقا محراب گل ،با این عینک خوشگل و موهای فشن،ممنونم که با ارسال نقاشی های ارزشمندت ما رو شاد کردی.
من که عاشق این آدمک تو شدم .چه دستای بلندی داره .با این دست های بلند می تونه هر چی رو می خواد به راحتی برداره و از اون مهمتر می تونه کلی آدمو یک جا بغل کنه.
من منتظر نقاشی های بعدی  تو دوست هنرمندم هستم .
زهرا سادات حسینی
پنج ساله از تهران
zahrasadat-hoseini-1
zahrasadat-hoseini-0
zahrasadat-hoseini-6
zahrasadat-hoseini-5
zahrasadat-hoseini-4
zahrasadat-hoseini-3
zahrasadat-hoseini-2
zahra-sadat-hosseini-8
zahra-sadat-hosseini-9
zahra-sadat-hosseini-10
زهرا خانوم گل  با این چادر قشنگ و دستای کوچیک و مهربون ، برای ارسال آثار ارزشمندت ممنونم.
باور کن این رنگ های شاد ،این نشاط ، حرکت و مهمتر از همه صداقت بارز نقاشی های شما چنان انرژی ای به من می ده که حتی نمی تونم در قالب کلمات براتون توضیح بدم.
فقط می تونم تحسین کنم این ظرافت ، این زیبایی و این هیجان رو … منتظر نقاشی های بعدی تو دوست عزیزم هستم.
وقتی این دستای کوچیک رو صادقانه بالا می گیری؛ با این دل صاف و مهربونت برای همه ی ما دعا کن .
نقاشی امیرعباس انصاری فر
۴ ساله از گیلان غرب
amirabbas
امیر عباس عزیز، خوشحالم که با ارسال اثر ارزشمندت به جمع هنرمندان کوچک نی نی پینت ای پیوستی.
مضمون داستانی نقاشی ، کاملا نمایانگر روحیه ی خلاق توست.امیدوارم توضیحی از داستان نقاشیت برای ما ارسال کنی .
منتظر آثار بعدی تو دوست عزیز هستیم.
یارا کنعانی  ۷ ساله
از کمالشهر کرج
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
یارا خانوم زیبا و عزیز ، برای ارسال نقاشی ارزشمندت ممنونم.
نقاشی  رنگی تو در این روزهای سرد زمستانی پر از نشاط و انرژیه .ممنونم که با ارسال نقاشیت ، ما رو هم در این سرزندگی شریک کردی.
منتظر ارسال سایر نقاشی های ارزشمندت خواهم بود.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
یارا خانوم گل من ، چقدر این عکس جدیدی که ارسال کردی زیباست و چقدر به حال و هوای نقاشیت نزدیک .. . نقاشی ات پر از بوی عیده ، برای من که اینجوری بوده . خیلی خوشحالم که می بینم این نقاشی جدید هم مثل نقاشی قبلی پر از شور و انرژیه .امیدوارم این شور ، این شوق و این عشق ، همیشه یارای عزیز ما رو بهاری حفظ کنه .
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
نقاشی ایلیا حبیب زاده
۶ ساله
ilia2
ilia1
ایلیا خان عزیز ، دوست کوجولو و هنرمند من، برای ارسال این کار ارزشمندت ممنونم.
من خودم هنوز نتونستم با این نرم افزار چنین اثر جالب و پر شور و انرژی ای رو خلق کنم.
این نقاشی ات فوق العاده به یک کلاژ زیبا شبیه ؛ شاید بهتر باشه بگیم این در واقع یک کلاژ کامپیوتریه که فکر کنم تو مبتکر این سبک هستی .
برات آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم به زودی آثار جدیدی ار تو دوست هنرمند داشته باشیم.
فربد جهانبانی دو سال چهار ماه
از بندر عباس
Farid1
Farid0
Farid2
Farid3
farid4
farid5
farid6
آقا فربد خوش تیپ با این موهای فشن و بلوز زیبا، به جمع دوستان نقاشی نی نی پینتی خوش اومدی.
برای ارسال این دو اثر فوق العاده ممنونم.
امیدوارم این دستان کوچیک ؛ روزی خالق شاهکارهای هنری ماندگاری بشه.
منتظر نقاشی های بعدی تو دوست عزیز هستم.
پرنیان قاسمیان
۴٫۵ ساله از سمنان
parnian-ghasemian
Parnian-ghasemian-1
پرنیان عزیز ، دوست هنرمندم
به جمع نقاشان کوچک نی نی پینتی خوش اومدی . این لاک پشت زیبا با این ظرافت و رنگ زیبایی که تو به او بخشیدی ناخودآگاه لبخند رو بر لب مخاطبت میاره و این هنر یک هنرمنده که بتونه به این زیبایی با بیننده ی اثرش ارتباط برقرار کنه .
برات آرزوی موفقیت های بیشتری دارم و منتظر ارسال آثار بعدی تو دوست عزیز هستم.
محمدشایان عزیزیان
ازتهران
mohammadshayan
محمد شایان عزیز ،
از ارسال نقاشی شاد و خلاقانه ی تو هنرمند کوچک نی نی پینتی ممنونم . پر بودن صفحه ی نقاشی ات نشان از اعتناد به نفس بالای تو داره و من این رو ارزش می دونم . برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با ارسال سایر آثارت ما رو شاد کنی.
نقاشی های متین ۴.۵ ساله
از اندیشه
matin
matin-1
matin-2
matin-3
آقا متین گل از اندیشه، به جمع نقاشان نی نی پینتی خوش اومدی.
نقاشی های ارزشمند تو من رو شگفت زده کرد چرا که با وجود سن کمی که داری بسیار با دقت و ظرافت کشیده شده .
امیدوارم از این به بعد با رنگ آمیزی این طرح های دوست داشتنی ، به نقاشی هات روح شاد تری هم بدی.
منتظر سایر اثار ارزشمن تو دوست عزیز هستم.
نقاشی نازنین
۵ ساله
Nazanin1
نازنین خانم گل ، از ارسال اثر ارزشمندت ممنونم.
شما دوستای کوچولوی هنرمند منو با این نقاشی های ظریف دو دوست داشتنی غافلگیر می کنید.
نقاشی خیلی دلچسبی ، مخصوصا برای این روز های بهاری بود.
امیدوارم دل کوچیکت همیشه بهاری باشه.
نقاشی های مریم و مهدیه علیزاده
Maryam-alizadeh1
Maryam-alizadeh2
Mahdie-alizadeh1
مریم نازنین و مهدیه ی گل ، خواهرهای مهربون و نقاش ما ، از اینکه آثار ارزشمندتون رو برای من ارسال کردید ممنونم.
فکر می کنم دو نقاشی اول از مریم و نقاشی سوم از مهدیه باشه.
دوستای گلم با اینکه سنتون رو نمی دونم اما از دیدن نقاشی ظریف و خلاقانه تون لدت بردم .
امیدوارم باز هم برای من نقاشی ارسال کنید و حتما در ایمیل جدیدتون سن خودتون رو هم بنویسید.
mahya-gorjin-9 mahya-gorjin-10 mahya-gorjin-11
Mahya-Gorjin-9 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Mahya-Gorjin-1
محیای عزیز ، دوست هنرمند من ، به جمع نقاشان نی نی پینتی خوش اومدی. نقاشی های متنوع و سرشار از شور و شوق تو به من حس فوق العاده ای داد  و باور کن که من دل کوچیک و پاک تو رو به زلالی و شفافیت نقاشی هات لمس کردم. هنر تو هنرمند کوچولو رو تحسین می کنم و سپاسگزارم که با ارسال آثارت ما رو شریک این همه زیبایی کردی. منتظر آثار ارزشمند تو دوست عزیز هستم.

نقاشی نازنین قلی زاده

۶ ساله از تهران

Nazanin-Gholizadeh-1

نازنین عزیز ، دوست هنرمند من ، اولین پیام نقاشی ارزشمند تو نشاط و شادیه که من در پس اون می تونم اعتماد به نفس ببینم . امیدوارم همیشه خورشیدی به  شفافیت خورشی نقاشی ات ، روشن کننده ی دل کوچیکت باشه. از اینکه یک نقاش عزیز به جمع دوستان هنرمند نی نی پینتی اضافه شد، خوشحالم و منتظر آثار بعدی تو دوست عزیز هستم.

نقاشی مبینا  کریمیان

۷ ساله از تبریز

MOBINA1

مبینا خانوم عزیز ، به جمع نقاشای کوچولوی نی نی پینتی خوش اومدی . اثر زیبای تو حس خوش یک روز بهاری رو در من زنده می کنه .امیدوارم همیشه لبی خندون و دلی بهاری داشته باشی. منتظر آثار ارزشمند تو دوست عزیزم هستم.

نقاشی  مهسا سیف الهی

۴٫۵ ساله از خوانسار

mahsa-seifollahi-0 mahsa-seifollahi-1

مهسا خانوم زیبا و هنرمند ، به جمع نقاشان کوچولوی نی نی پینتی خوش اومدی . دوست زیبای من  ، پر بودن برگه ی نقاشیت نشونه ی اعتماد به نفس بالای تو نازنینه و این رنگ های متنوع و شاد ناشی از روح پر طراوت توست.از اینکه این اثر ارزشمند رو برای ما ارسال کردی سپاسگزارم و منتظر سایر آثار تو هستم.

نقاشی های محمد مهدی قاسمی

۴/۵ ساله از مشهد

mohammad-mehdi-ghasemi-0 Mohammad-mehdi-ghasemi-1 mohammad-mehdi-ghasemi-2

حقیقتا دقت و تمیزی آثار تو من رو شگفت زده کرد .خوشحالم که انقدر با حوصله نقاشی ها رو رنگ آمیزی کردی . امیدوارم  در آینده مطابق رویا هات،   یک خلبان هنرمند  بشی .
منتظر سایر آثار ارزشمند تو دوست عزیز هستم.

نقاشی  نگار قلی پور مطلق

 ۸ ساله

Negar-gholipoor   نگار خانوم عزیز و هنرمند ، به جمع نقاش های نی نی پینتی خوش اومدی . اثر ارزشمند ، ظریف  و دخترونه ی تو منو به دوران کودکی های خودم برد. ممنونم که با ارسال این نقاشی رویایی من رو در احساسات پاکت شریک کردی.منتظر ارسال آثار بعدی تو دوست عزیز هستم.

نقاشی  سیده آوا زوار موسوی

۵ ساله از رشت

Ava-Moosavi

آوای عزیز، دوست هنرمند کوچولوی من به جمع نقاش های نی نی پینتی خوش اومدی . دستان هنرمند تو دوست کوچولو، اثری بی نظیر خلق کردن که رنگ و شوق و شور اون من رو حقیقتا به وجد آورد . از ارسال این نقاشی دوست داشتنی از تو دوست هنرمندم ممنونم و منتظر آثار بعدی تو هستم.

 نقاشی محمد امین بهروزی

۸ ساله از اهواز

amin behrouzi-1 محمد امین عزیز ، ورودت رو به جمع نقاشان نی نی پینتی خوش آمد می گم . ظرافت و دقت نقاشی تو دوست خوبم قابل تحسینه . از اینکه با ارسال اثر ارزشمندت ما رو در احساس زیبات شریک کردی ؛ سپاسگزارم. برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با ارسال مجدد آثارت ما رو شاد کنی.

نقاشی های زینب سحرخوان

۵ ساله از کاشان

zeinab-saharkhan-0 zeinab-saharkhan-1 zeinab-saharkhan-2 زینب عزیزم ،  ورودت رو به جمع نقاشان نی نی پینتی خوش آمد می گم . حقیقتا  از دیدن آثار ارزشمندت بسیار لذت بردم . نقاشی های جذاب تو دوست خوبم نشان از اعتماد به نفس بالای تو داره و من خیلی خوشحالم که با توجه به سنت انقدر با دقت  به جزئیات پرداختی و احساست رو اینطور دقیق و ظریف نشون دادی.برای تو دوست خوبم آرزوی موفقیت دارم و منتظر سایر اثار ارزشمندت هستم.

نقاشی امیر اسداالهی

۷ ساله

Amir-asadollahi-1

امیر عزیز ، به جمع نقاشان نی نی پینتی خوش اومدی .  نقاشی ارزشمندت نشان  از اعتماد به نفس بالای تو داره . ظرافت و دقت نقاشیت قابل تحسینه . برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با ارسال مجدد نقاشی هات ما رو شاد کنی.

نقاشی های مانا خانوم گل

۲ سال و نیمه

mana-0

 mana-1

mana-2

mana-3

mana-4

مانای عزیزم ، دوست کوچولو و زیبای من ، به جمع نقاشان کوچولوی نی نی پینتی خوش اومدی . از دیدن نقاشی های ظریف و جذاب تو دوست خوبم لبریز از لذت شدم.برات آرزوی موفقیت دارم و منتظر آثار بعدی تو دوست خوبم هستم

نقاشی های غزل وارسته

۶ساله تهران
ghazal-varaste-0

ghazal-varaste-2

ghazal-varaste-1

 

غزل عزیزم ، هنرمند زیبا و مهربان من ، حقیقتا احسنت بر تو و آثار ارزشمندت . ..

به جرأت می گم که نقاشی های تو دوست هنرمندم جزء زیبا ترین نقاشی هاییه که تا به امروز برام ارسال شده .

خلاقیت ، سبک خاص ، رنگ های انتخابی فوق العاده ، طرح ها ، دقت و ظرافت نقاشی هات قابل تقدیرند .

بارها به کارهات نگاه کردم و هر بار در دل احسنت گفتم . از اینکه با ارسال این کارهای ناب مرا میهمان حس ناب و زیبایت کردی ممنونم و منتظر آثار بعدی تو دوست عزیز هستم.

48 ‘queries’